Studnie Głębinowe Gliwice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Gliwic?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Gliwice to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Gliwice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Gliwic

Zamierzasz zainwestować w działkę w Gliwicach i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Gliwicach chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Gliwice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Gliwice

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Gliwice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Gliwice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Gliwice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Gliwicach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Gliwice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Gliwice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Gliwice
Studnie głębinowe Gliwice

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Gliwicach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Gliwicach?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Gliwic, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Gliwice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Gliwice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja