Studnie Głębinowe Kuźnia Raciborska

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Kuźni Raciborskiej?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Kuźnia Raciborska to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Kuźni Raciborskiej

Zamierzasz zainwestować w działkę w Kuźni Raciborskiej i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Kuźni Raciborskiej chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Kuźnia Raciborska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Kuźni Raciborskiej

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Kuźnia Raciborska

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Kuźnia Raciborska
Studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Kuźni Raciborskiej?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Kuźni Raciborskiej?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Kuźni Raciborskiej, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Kuźnia Raciborska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Kuźnia Raciborska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja