Studnie Głębinowe Orzesze

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Orzesza?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Orzesze to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Orzesze

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Orzesza

Chcesz zainwestować w teren w Orzeszu i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Orzeszu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Orzesze

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Orzesze

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Orzesze

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Orzesze

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Orzesze

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Orzeszu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Orzesze

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Orzesze

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Orzesze
Studnie głębinowe Orzesze

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Orzeszu?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Orzeszu?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Orzesza, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Orzesze

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Orzesze? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja