Studnie Głębinowe Rabka-Zdrój

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Rabce-Zdroju?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Rabka-Zdrój to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rabki-Zdroju

Zamierzasz zainwestować w teren w Rabce-Zdroju i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Rabce-Zdroju chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Rabka-Zdrój

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Rabka-Zdrój

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Rabka-Zdrój

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Rabka-Zdrój
Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Rabce-Zdroju?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Rabce-Zdroju?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Rabki-Zdroju, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Rabka-Zdrój? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja