Studnie Głębinowe Rabka-Zdrój

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Rabce-Zdroju?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Rabka-Zdrój to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rabki-Zdroju

Zamierzasz zainwestować w teren w Rabce-Zdroju i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Rabce-Zdroju chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Rabka-Zdrój

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Rabka-Zdrój

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Rabka-Zdrój

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Rabka-Zdrój
Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Rabce-Zdroju?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Rabce-Zdroju?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Rabki-Zdroju, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Rabka-Zdrój

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Rabka-Zdrój? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja