Studnie Głębinowe Rybnik

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Rybnika?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Rybnik to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Rybnik

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rybnika

Chcesz zainwestować w działkę w Rybniku i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Rybniku chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Rybnik

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Rybnik

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Rybnik

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Rybnik

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Rybnik

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Rybniku

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Rybnik

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Rybnik

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Rybnik
Studnie głębinowe Rybnik

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Rybniku?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Rybniku?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Rybnika, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Rybnik

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Rybnik? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja