Studnie Głębinowe Sośnicowice

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Sośnicowic?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Sośnicowice to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Sośnicowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Sośnicowic

Chcesz kupić działkę w Sośnicowicach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Sośnicowicach chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Sośnicowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Sośnicowice

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Sośnicowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Sośnicowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Sośnicowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Sośnicowicach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Sośnicowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Sośnicowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Sośnicowice
Studnie głębinowe Sośnicowice

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Sośnicowicach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Sośnicowicach?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Sośnicowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Sośnicowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Sośnicowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja