Studnie Głębinowe Szczyrzyc

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Szczyrzycu?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Szczyrzyc to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Szczyrzyc

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Szczyrzyca

Zamierzasz zainwestować w teren w Szczyrzycu i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Szczyrzycu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Szczyrzyc

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Szczyrzyc

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Szczyrzyc

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Szczyrzyc

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Szczyrzyc

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Szczyrzyc

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Szczyrzyc

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Szczyrzyc

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Szczyrzyc
Studnie głębinowe Szczyrzyc

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Szczyrzycu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Szczyrzycu?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Szczyrzyca, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Szczyrzyc

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Szczyrzyc? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja