Studnie Głębinowe Żory

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia na studnie na terenie Żor.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Żor?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Żory to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Żory studni głębinowej pompy ciepła Żory

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie miasta Żory

Zamierzasz zainwestować w teren w Żorach i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Żorach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

żory studnie głębinowe Żory

Instalacje przemysłowe

żory wody firmy odwierty studnia Żory

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Żory studnia firmy odwierty Żory Żory  Żory

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

Żory studnie głębinowe Żory

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Żory

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Żorach Żory

Rdzeniowanie

Żory wiercenie studni głębinowych Żory

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Żory

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Zgłoś się po darmową wodę, odwierty i pompy ciepła!

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody na terenie miasta Żory. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem na odwierty, wykwalifikowanymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny. Wykonujemy także montaż pompy ciepła.

studnie głębinowe Żory głębinowe żory Żory
Studnie głębinowe odwierty wody studnie Żory

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Żorach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni na terenie miasta Żory już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego, które wymagają studnie.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Żorach?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie na odwierty możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwierty na terenie Żor, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując odwierty na studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Żory studnie żory wody

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Żory? Wiercimy również w innych miejscach – na obszarze działki firmy lub prywatnym. Obsługujemy województwo śląskie i małopolskie.

Ostatnia aktualizacja