Studnie Głębinowe Bystra

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Bystrej?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Bystra to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Bystra

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Bystrej

Zamierzasz zainwestować w działkę w Bystrej i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Bystrej chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Bystra

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Bystra

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Bystra

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Bystra

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Bystra

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Bystra

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Bystra

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Bystra

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Bystra
Studnie głębinowe Bystra

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Bystrej?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Bystrej?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Bystrej, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Bystra

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Bystra? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja