Studnie Głębinowe Śląsk

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Śląska?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Śląsk to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Śląsk

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Śląska

Zamierzasz zainwestować w działkę w Śląsku i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Śląsku chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Śląsk

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Śląsk

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Śląsk

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Śląsk

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Śląsk

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Śląsku

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Śląsk

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Śląsk

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Śląsk
Studnie głębinowe Śląsk

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Śląsku?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Śląsku?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Śląska, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Śląsk

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Śląsk? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja