Studnie Głębinowe Śląsk

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Śląska?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Śląsk to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Śląsk

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Śląska

Chcesz zainwestować w działkę w Śląsku i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Śląsku chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Śląsk

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Śląsk

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Śląsk

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Śląsk

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Śląsk

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Śląsku

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Śląsk

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Śląsk

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Śląsk
Studnie głębinowe Śląsk

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Śląsku?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Śląsku?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Śląska, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Śląsk

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Śląsk? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja