Studnie Głębinowe Żywiec

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Zamierzasz kupić działkę w Żywcu i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Żywcu chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Formularz kontaktowy


Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

schemat budowy studni hydro drill

Jak odbywa się montaż studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaki jest koszt wiercenia studni?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Żywiec to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

schemat budowy studni hydro drill


Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Żywcu?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Żywca, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Żywiec? Wiercimy również w innych miejscach.