Studnie Głębinowe Żywiec

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Żywca?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Żywiec to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Żywiec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Żywca

Chcesz kupić działkę w Żywcu i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba ludzi w Żywcu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Żywiec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Żywiec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Żywiec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Żywiec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Żywiec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Żywcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Żywiec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Żywiec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Żywiec
Studnie głębinowe Żywiec

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Żywcu?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Żywcu?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Żywca, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Żywiec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Żywiec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja