Studnie Głębinowe Żywiec

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Żywca?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Żywiec to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Żywiec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Żywca

Zamierzasz kupić działkę w Żywcu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Żywcu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Żywiec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Żywiec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Żywiec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Żywiec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Żywiec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Żywcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Żywiec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Żywiec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Żywiec
Studnie głębinowe Żywiec

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Żywcu?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Żywcu?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Żywca, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Żywiec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Żywiec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja