Studnie Głębinowe Bielsko

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Bielska?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Bielsko to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Bielsko

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Bielska

Chcesz zainwestować w działkę w Bielsku i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Bielsku chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Bielsko

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Bielsko

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Bielsko

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Bielsko

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Bielsko

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Bielsku

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Bielsko

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Bielsko

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Bielsko
Studnie głębinowe Bielsko

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Bielsku?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Bielsku?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Bielska, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Bielsko

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Bielsko? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja