Studnie Głębinowe Małopolska

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w małopolsce?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Małopolska to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Małopolska

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie małopolski

Zamierzasz zainwestować w działkę w małopolsce i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w małopolsce chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Małopolska

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Małopolska

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Małopolska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Małopolska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Małopolska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Małopolska

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Małopolska

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Małopolska

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Małopolska
Studnie głębinowe Małopolska

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w małopolsce?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w małopolsce?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie małopolski, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Małopolska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Małopolska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja