Studnie Głębinowe Małopolska

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w małopolsce?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Małopolska to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Małopolska

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie małopolski

Zamierzasz kupić teren w małopolsce i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w małopolsce chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Małopolska

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Małopolska

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Małopolska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Małopolska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Małopolska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Małopolska

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Małopolska

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Małopolska

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Małopolska
Studnie głębinowe Małopolska

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w małopolsce?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w małopolsce?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie małopolski, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Małopolska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Małopolska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja