Studnie Głębinowe Małopolska

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnię głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody pitnej w swoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Wiercimy studnie na terenie całej Małopolski

Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

Nasz specjalista przyjeżdża do Ciebie i określa najważniejsze informacje dotyczące realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć źródło wody, Klient reguluje płatność. Jeśli nie – nie płacisz nic!

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie województwa małopolskiego?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania wywiercenia studni u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy w głębi ziemi źródła wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik za studnie głębinową kształtuje się następująco:
– wykonanie odwiertów, jak i studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 zł/metr,
– profesjonalne odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 zł/metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 zł/metr.

Należy pamiętać, że koszt wiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a własne źródło wody pitnej nieograniczone. Smak wody ze studni głębinowej jest wyczuwalnie lepszy od tej dostarczanej z sieci wodociągowej, nic więc dziwnego, że
w Małopolsce często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

wiercenie studni głębinowej Małopolska

Zyskaj niezależny dostęp do własnej wody na terenie Małopolski

Zamierzasz kupić działkę w Małopolsce i zastanawiasz się nad opcją wiercenia studni głębinowych? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Małopolsce chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale rośnie!

model pompy głębinowej, studnie głębinowe, uprawnienia urzędu górniczego

Instalacje przemysłowe

wiercimy studnie szukanie wody, zostać zmniejszone, nowoczesny sprzęt, lata gwarancji

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Małopolska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

wiercenie studni głębinowej na terenie całej małopolski

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Małopolska, rury studzienne, kilkunastu złotych

Wiercenie studni przemysłowych

wiercimy studnie szukanie wody, jesteśmy firmą, najlepsze rozwiązanie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Małopolska szukanie wody, pompy ciepła

Wiercenie studni głębinowych

wiercenie studni głębinowych

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-Drill wykonuje wiercenia studni głębinowych, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Małopolska
Studnie głębinowe Małopolska

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Małopolsce?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce wywiercenia studni, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe na terenie Małopolski?

Wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce odwiertu do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największych korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać profesjonalne odwierty na obszarze Małopolski, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Małopolska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Małopolska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja