Studnie Głębinowe Ogrodzieniec

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Ogrodzieńca?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Ogrodzieniec to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Ogrodzieniec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Ogrodzieńca

Zamierzasz zainwestować w teren w Ogrodzieńcu i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Ogrodzieńcu chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Ogrodzieniec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Ogrodzieniec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Ogrodzieniec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Ogrodzieniec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Ogrodzieniec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Ogrodzieńcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Ogrodzieniec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Ogrodzieniec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Ogrodzieniec
Studnie głębinowe Ogrodzieniec

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Ogrodzieńcu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Ogrodzieńcu?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Ogrodzieńca, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Ogrodzieniec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Ogrodzieniec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja