Studnie Głębinowe Skoczów

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Skoczowa?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Skoczów to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Skoczów

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Skoczowa

Zamierzasz kupić działkę w Skoczowie i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Skoczowie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Skoczów

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Skoczów

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Skoczów

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Skoczów

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Skoczów

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Skoczowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Skoczów

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Skoczów

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Skoczów
Studnie głębinowe Skoczów

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Skoczowie?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Skoczowie?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Skoczowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Skoczów

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Skoczów? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja