Studnie Głębinowe Skoczów

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Skoczowa?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Skoczów to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Skoczów

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Skoczowa

Zamierzasz zainwestować w teren w Skoczowie i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Skoczowie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Skoczów

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Skoczów

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Skoczów

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Skoczów

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Skoczów

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Skoczowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Skoczów

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Skoczów

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Skoczów
Studnie głębinowe Skoczów

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Skoczowie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Skoczowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Skoczowa, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Skoczów

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Skoczów? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja