Studnie Głębinowe Świętochłowice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Świętochłowic?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Świętochłowice to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Świętochłowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Świętochłowic

Zamierzasz zainwestować w teren w Świętochłowicach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Świętochłowicach chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Świętochłowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Świętochłowice

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Świętochłowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Świętochłowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Świętochłowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Świętochłowicach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Świętochłowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Świętochłowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Świętochłowice
Studnie głębinowe Świętochłowice

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Świętochłowicach?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Świętochłowicach?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Świętochłowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Świętochłowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Świętochłowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja