Studnie Głębinowe Piekary Śląskie

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Piekar Śląskich?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Piekary Śląskie to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Piekary Śląskie

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Piekar Śląskich

Zamierzasz kupić działkę w Piekarach Śląskich i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Piekarach Śląskich chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Piekary Śląskie

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Piekarach Śląskich

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Piekary Śląskie

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Piekary Śląskie
Studnie głębinowe Piekary Śląskie

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Piekarach Śląskich?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Piekarach Śląskich?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Piekar Śląskich, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Piekary Śląskie

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Piekary Śląskie? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja