Studnie Głębinowe Piekary Śląskie

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Piekar Śląskich?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Piekary Śląskie to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Piekary Śląskie

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Piekar Śląskich

Chcesz zainwestować w teren w Piekarach Śląskich i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Piekarach Śląskich chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Piekary Śląskie

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Piekarach Śląskich

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Piekary Śląskie

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Piekary Śląskie

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Piekary Śląskie
Studnie głębinowe Piekary Śląskie

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Piekarach Śląskich?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Piekarach Śląskich?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Piekar Śląskich, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Piekary Śląskie

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Piekary Śląskie? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja