Studnie Głębinowe Radzionków

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Radzionkowa?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Radzionków to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Radzionków

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Radzionkowa

Chcesz kupić teren w Radzionkowie i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Radzionkowie chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Radzionków

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Radzionków

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Radzionków

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Radzionków

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Radzionków

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Radzionkowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Radzionków

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Radzionków

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Radzionków
Studnie głębinowe Radzionków

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Radzionkowie?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Radzionkowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Radzionkowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Radzionków

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Radzionków? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja