Studnie Głębinowe Radzionków

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Radzionkowa?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Radzionków to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Radzionków

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Radzionkowa

Chcesz kupić działkę w Radzionkowie i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Radzionkowie chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Radzionków

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Radzionków

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Radzionków

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Radzionków

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Radzionków

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Radzionkowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Radzionków

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Radzionków

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Radzionków
Studnie głębinowe Radzionków

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Radzionkowie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Radzionkowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Radzionkowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Radzionków

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Radzionków? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja