Studnie Głębinowe Wisła

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Chcesz kupić działkę w Wiśle i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Wiśle chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje należność.

Formularz kontaktowy


Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

schemat budowy studni hydro drill

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez niesprawności.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaka jest cena wiercenia studni?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Wisła to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

schemat budowy studni hydro drill


Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Wiśle?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Wisły, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Wisła? Wiercimy również w innych miejscach.