Studnie Głębinowe Tychy

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Tychów?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowej jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Tychy to miasto, w którym często wykonywana jest instalacja studni głębinowych.

Studnie głębinowe studnie

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Tychów

Zamierzasz kupić teren w Tychach i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wykopanie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba ludzi w Tychach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią. Studnia głębinowa pozwala także na zainstalowanie pompy ciepła woda powietrze lub woda woda, dzięki czemu zaoszczędzisz jeszcze więcej na rachunkach! Sprawdź usługi naszej firmy! Zrewolucjonizuj swój dom!

głębinowe studnia

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe usługi studnie głębinowe

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe firmy

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Tychy studnie głębinowe

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych firmy

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Tychach wody

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Tychy

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Tychy dom

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Tychy
Studnie głębinowe Tychy

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Tychach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce na terenie działki, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Tychach?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce na terenie działki do wykonania studni, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowej.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Tychów, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie głębinowe wraz z instalacją pomp, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

wiercenia firmy budowa do sieci

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę na terenie śląska innym niż Tychy? Wiercimy również w innych miejscach. Dotrzemy do cennej wody w każdym zakamarku śląska

Ostatnia aktualizacja