Studnie Głębinowe Wilamowice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Wilamowic?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Wilamowice to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Wilamowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Wilamowic

Chcesz kupić teren w Wilamowicach i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Wilamowicach chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Wilamowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Wilamowice

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Wilamowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Wilamowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Wilamowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Wilamowicach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Wilamowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Wilamowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Wilamowice
Studnie głębinowe Wilamowice

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Wilamowicach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Wilamowicach?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Wilamowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Wilamowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Wilamowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja