Studnie Głębinowe Mikołów

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Mikołowa?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Mikołów to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Mikołów

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Mikołowa

Zamierzasz zainwestować w działkę w Mikołowie i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Mikołowie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Mikołów

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Mikołów

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Mikołów

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Mikołów

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Mikołów

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Mikołowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Mikołów

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Mikołów

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Mikołów
Studnie głębinowe Mikołów

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Mikołowie?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Mikołowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Mikołowa, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Mikołów

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Mikołów? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja