Studnie Głębinowe Bieruń

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Bierunia?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Bieruń to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Bieruń

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Bierunia

Chcesz kupić teren w Bieruniu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Bieruniu chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Bieruń

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Bieruń

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Bieruń

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Bieruń

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Bieruń

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Bieruniu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Bieruń

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Bieruń

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Bieruń
Studnie głębinowe Bieruń

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Bieruniu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Bieruniu?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Bierunia, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Bieruń

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Bieruń? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja