Studnie Głębinowe Dąbrowa Górnicza

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Dąbrowy Górniczej?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Dąbrowy Górniczej

Zamierzasz kupić teren w Dąbrowie Górniczej i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Dąbrowie Górniczej chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Dąbrowa Górnicza

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Dąbrowie Górniczej

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Dąbrowa Górnicza

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza
Studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Dąbrowie Górniczej?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Dąbrowie Górniczej?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Dąbrowy Górniczej, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Dąbrowa Górnicza

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Dąbrowa Górnicza? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja