Studnie Głębinowe Kłobuck

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Zamierzasz zainwestować w działkę w Kłobucku i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Kłobucku chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Formularz kontaktowy


Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

schemat budowy studni hydro drill

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaka jest cena wiercenia studni?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Kłobuck to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

schemat budowy studni hydro drill


Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Kłobucku?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Kłobucka, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Kłobuck? Wiercimy również w innych miejscach.