Studnie Głębinowe Katowice

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się szukanie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Katowic?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowej jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
W Twoim mieście coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Katowice śląskie centrum geologiczno-wiertnicze wiercenie studni głębinowej katowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Katowic

Chcesz kupić działkę w Katowicach i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Katowicach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie Katowice śląskie centrum geologiczno-wiertnicze wiercenie studni głębinowej katowice

Instalacje przemysłowe

wiercenie studni głębinowej kopanie studni

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe wody usługi

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe wody usługi

Szukanie wody na działce

wiercenie studni głębinowych Katowice na terenie Katowic śląska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Katowicach szukanie wody

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych studnia

Wiercenie studni głębinowej

studnie głębinowe firmy

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowej. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Katowice odwiert studni czyszczenie studni
Studnie głębinowe Katowice odwiert studni wiercenia studni

Jak przebiega montaż studni głębinowej w Katowicach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert studni. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Katowicach?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowej, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowej.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert studni na terenie Katowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Katowice wody

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja