Studnie Głębinowe Szczyrk

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Szczyrku?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę –  szukanie wody, jeśli nie znajdziemy, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych w Szczyrku jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody pitnej ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Szczyrk to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnia głębinowa

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Szczyrku

Zamierzasz zainwestować w działkę w Szczyrku i myślisz czy wykonanie studni głębinowej jest dobrym pomysłem? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wywiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Szczyrku chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią. Zacznij oszczędzać montując studnię.

studnie głębinowe, napływem wód gruntowych, badanie wody, pompowanie pomiarowe

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Szczyrk, sprzęt wiertniczy, specjalistyczne filtry

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Szczyrk, odwiertów studni głębinowych, metr bieżący, młotek wgłębny,

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Szczyrk, metodą elektrooporową, dostępnych miejscach

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych w Szczyrku, średnica rury, rodzaju gruntu

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Szczyrku i na terenie śląska, profilu geologicznego

Rdzeniowanie

wywiercenie studni głębinowych Szczyrk, województwo śląskie, małą ilością

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Szczyrk

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody pitnej. Firma Hydro-drill posiada wieloletnie doświadczenie i montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Z racji na nasze profesjonalne podejście , jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Szczyrk
Studnie głębinowe Szczyrk

Jak odbywa się montaż studni w Szczyrku?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert studni głębinowej. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Szczyrku?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsca odwiertu studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Szczyrku, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Szczyrk

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Szczyrk? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja