Studnie Głębinowe Szczyrk

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Szczyrku?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Szczyrk to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Szczyrk

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Szczyrku

Zamierzasz zainwestować w działkę w Szczyrku i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Szczyrku chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Szczyrk

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Szczyrk

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Szczyrk

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Szczyrk

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Szczyrk

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Szczyrku

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Szczyrk

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Szczyrk

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Szczyrk
Studnie głębinowe Szczyrk

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Szczyrku?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Szczyrku?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Szczyrku, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Szczyrk

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Szczyrk? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja