Studnie Głębinowe Lubliniec

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Lublińca?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Lubliniec to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Lubliniec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Lublińca

Zamierzasz kupić działkę w Lublińcu i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Lublińcu chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Lubliniec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Lubliniec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Lubliniec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Lubliniec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Lubliniec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Lublińcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Lubliniec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Lubliniec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Lubliniec
Studnie głębinowe Lubliniec

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Lublińcu?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Lublińcu?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Lublińca, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Lubliniec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Lubliniec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja