Studnie Głębinowe Lubliniec

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Lublińca?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Lubliniec to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Lubliniec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Lublińca

Zamierzasz zainwestować w teren w Lublińcu i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Lublińcu chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Lubliniec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Lubliniec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Lubliniec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Lubliniec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Lubliniec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Lublińcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Lubliniec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Lubliniec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Lubliniec
Studnie głębinowe Lubliniec

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Lublińcu?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Lublińcu?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Lublińca, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Lubliniec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Lubliniec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja