Studnie Głębinowe Woźniki

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Zamierzasz zainwestować w działkę w Woźnikach i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Woźnikach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Formularz kontaktowy


Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

schemat budowy studni hydro drill

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez niesprawności.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaka jest cena wiercenia studni?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Woźniki to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

schemat budowy studni hydro drill


Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Woźnikach?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Woźnik, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Woźniki? Wiercimy również w innych miejscach.