Studnie Głębinowe Pilica

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Pilicy?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Pilica to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Pilica

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Pilicy

Chcesz zainwestować w działkę w Pilicy i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Pilicy chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Pilica

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Pilica

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Pilica

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Pilica

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Pilica

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Pilicy

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Pilica

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Pilica

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Pilica
Studnie głębinowe Pilica

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Pilicy?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Pilicy?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Pilicy, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Pilica

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Pilica? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja