Studnie Głębinowe Tarnowskie Góry

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Tarnowskich Gór?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Tarnowskie Góry to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Tarnowskich Gór

Zamierzasz kupić teren w Tarnowskich Górach i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba ludzi w Tarnowskich Górach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Tarnowskie Góry

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Tarnowskich Górach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Tarnowskie Góry

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Tarnowskie Góry
Studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Tarnowskich Górach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Tarnowskich Górach?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Tarnowskich Gór, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Tarnowskie Góry

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Tarnowskie Góry? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja