Studnie Głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Jastrzębia-Zdroju?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Jastrzębie-Zdrój to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Jastrzębia-Zdroju

Zamierzasz zainwestować w teren w Jastrzębiu-Zdroju i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Jastrzębiu-Zdroju chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Jastrzębie-Zdrój

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Jastrzębiu-Zdroju

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Jastrzębie-Zdrój

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój
Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Jastrzębiu-Zdroju?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Jastrzębiu-Zdroju?

Każdorazowo staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Jastrzębia-Zdroju, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Jastrzębie-Zdrój? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja