Studnie Głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Jastrzębia-Zdroju?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Jastrzębie-Zdrój to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Jastrzębia-Zdroju

Chcesz kupić działkę w Jastrzębiu-Zdroju i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Jastrzębiu-Zdroju chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Jastrzębie-Zdrój

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Jastrzębiu-Zdroju

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Jastrzębie-Zdrój

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój
Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Jastrzębiu-Zdroju?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Jastrzębiu-Zdroju?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Jastrzębia-Zdroju, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Jastrzębie-Zdrój? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja