Studnie Głębinowe Ruda Śląska

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Rudy Śląskiej?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Ruda Śląska to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Ruda Śląska

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rudy Śląskiej

Chcesz kupić teren w Rudzie Śląskiej i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Rudzie Śląskiej chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Ruda Śląska

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Ruda Śląska

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Ruda Śląska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Ruda Śląska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Ruda Śląska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Rudzie Śląskiej

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Ruda Śląska

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Ruda Śląska

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Ruda Śląska
Studnie głębinowe Ruda Śląska

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Rudzie Śląskiej?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Rudzie Śląskiej?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Rudy Śląskiej, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Ruda Śląska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Ruda Śląska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja