Studnie Głębinowe Częstochowa

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Chcesz zainwestować w działkę w Częstochowie i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Częstochowie chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Formularz kontaktowy


Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

schemat budowy studni hydro drill

Jak odbywa się montaż studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez niesprawności.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaka jest cena wiercenia studni?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Częstochowa to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

schemat budowy studni hydro drill


Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Częstochowie?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Częstochowy, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Częstochowa? Wiercimy również w innych miejscach.