Studnie Głębinowe Wojkowice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Wojkowic?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Wojkowice to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Wojkowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Wojkowic

Chcesz kupić teren w Wojkowicach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Wojkowicach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Wojkowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Wojkowice

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Wojkowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Wojkowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Wojkowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Wojkowicach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Wojkowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Wojkowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Wojkowice
Studnie głębinowe Wojkowice

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Wojkowicach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Wojkowicach?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Wojkowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Wojkowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Wojkowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja