Studnie Głębinowe Chorzów

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Chorzowa?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Chorzów to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Chorzów

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Chorzowa

Chcesz kupić teren w Chorzowie i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Chorzowie chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Chorzów

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Chorzów

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Chorzów

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Chorzów

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Chorzów

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Chorzowie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Chorzów

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Chorzów

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Chorzów
Studnie głębinowe Chorzów

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Chorzowie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Chorzowie?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Chorzowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Chorzów

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Chorzów? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja