Studnie Głębinowe Chorzów

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody

Zamierzasz kupić działkę w Chorzowie i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Chorzowie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

hydro drill instalacje przemyslowe

Instalacje przemysłowe

hydro drill odwadnianie

Odwadnianie terenu

hydro drill pompy i instalacje

Pionowe odwierty pod pomy ciepła

hydro drill odnawialna energia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

hydro drill odwietry

Wiercenie studni przemysłowych

hydro drill rdzeniowanie

Rdzeniowanie

hydro drill studnie glebinowe

Wiercenie studni głębinowych

hydro drill montaż pomp

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

1.Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa. Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Formularz kontaktowy


Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

schemat budowy studni hydro drill

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

skraplanie wody w pompach ciepła

Jaki jest koszt wiercenia studni?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Chorzów to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

schemat budowy studni hydro drill


Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Chorzowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Chorzowa, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Zadzwoń: 
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Chorzów? Wiercimy również w innych miejscach.