Studnie Głębinowe Siewierz

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Siewierzu?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Siewierz to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Siewierz

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Siewierzu

Chcesz kupić działkę w Siewierzu i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Siewierzu chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Siewierz

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Siewierz

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Siewierz

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Siewierz

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Siewierz

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Siewierzu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Siewierz

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Siewierz

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Siewierz
Studnie głębinowe Siewierz

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Siewierzu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Siewierzu?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Siewierzu, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Siewierz

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Siewierz? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja