Studnie Głębinowe Blachownia

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Blachowni?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Blachownia to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Blachownia

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Blachowni

Chcesz kupić działkę w Blachowni i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Blachowni chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Blachownia

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Blachownia

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Blachownia

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Blachownia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Blachownia

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Blachowni

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Blachownia

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Blachownia

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Blachownia
Studnie głębinowe Blachownia

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Blachowni?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Blachowni?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Blachowni, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Blachownia

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Blachownia? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja