Studnie Głębinowe Istebna

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Istebnej?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Istebna to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Istebna

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Istebnej

Zamierzasz kupić działkę w Istebnej i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Istebnej chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Istebna

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Istebna

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Istebna

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Istebna

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Istebna

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Istebna

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Istebna

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Istebna

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Istebna
Studnie głębinowe Istebna

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Istebnej?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Istebnej?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Istebnej, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Istebna

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Istebna? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja