Studnie Głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Kalwarii Zebrzydowskiej?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Kalwaria Zebrzydowska to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej

Zamierzasz kupić działkę w Kalwarii Zebrzydowskiej i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Kalwarii Zebrzydowskiej chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Kalwaria Zebrzydowska

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Kalwaria Zebrzydowska

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Kalwaria Zebrzydowska

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska
Studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Kalwarii Zebrzydowskiej?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez defektów.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Kalwarii Zebrzydowskiej?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Kalwaria Zebrzydowska

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Kalwaria Zebrzydowska? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja