Studnie Głębinowe Lachowice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Lachowicach?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Lachowice to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Lachowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Lachowic

Chcesz zainwestować w działkę w Lachowicach i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Lachowicach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Lachowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Lachowice

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Lachowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Lachowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Lachowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Lachowice

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Lachowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Lachowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Lachowice
Studnie głębinowe Lachowice

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Lachowicach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Lachowicach?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Lachowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Lachowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Lachowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja