Studnie Głębinowe Maków Podhalański

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Makowie Podhalańskim?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Maków Podhalański to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Maków Podhalański

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Makowa Podhalańskiego

Chcesz kupić teren w Makowie Podhalańskim i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Makowie Podhalańskim chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Maków Podhalański

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Maków Podhalański

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Maków Podhalański

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Maków Podhalański

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Maków Podhalański

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Maków Podhalański

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Maków Podhalański

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Maków Podhalański

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Maków Podhalański
Studnie głębinowe Maków Podhalański

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Makowie Podhalańskim?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Makowie Podhalańskim?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Makowa Podhalańskiego, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Maków Podhalański

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Maków Podhalański? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja