Studnie Głębinowe Stecówka

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Stecówce?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Stecówka to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Stecówka

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Stecówki

Chcesz kupić działkę w Stecówce i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Stecówce chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Stecówka

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Stecówka

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Stecówka

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Stecówka

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Stecówka

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Stecówka

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Stecówka

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Stecówka

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Stecówka
Studnie głębinowe Stecówka

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Stecówce?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Stecówce?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Stecówki, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Stecówka

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Stecówka? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja