Studnie Głębinowe Tokarnia

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Tokarni?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Tokarnia to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Tokarnia

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Tokarni

Chcesz kupić działkę w Tokarni i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Tokarni chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Tokarnia

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Tokarnia

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Tokarnia

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Tokarnia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Tokarnia

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Tokarnia

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Tokarnia

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Tokarnia

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Tokarnia
Studnie głębinowe Tokarnia

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Tokarni?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Tokarni?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Tokarni, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Tokarnia

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Tokarnia? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja