Studnie Głębinowe Tomaszowice

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Tomaszowicach?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Tomaszowice to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Tomaszowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Tomaszowic

Chcesz zainwestować w działkę w Tomaszowicach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Tomaszowicach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Tomaszowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Tomaszowice

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Tomaszowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Tomaszowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Tomaszowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Tomaszowice

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Tomaszowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Tomaszowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Tomaszowice
Studnie głębinowe Tomaszowice

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Tomaszowicach?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Tomaszowicach?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Tomaszowic, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Tomaszowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Tomaszowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja