Studnie Głębinowe Trąbki

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Trąbkach?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Trąbki to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Trąbki

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Trąbek

Chcesz zainwestować w teren w Trąbkach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Trąbkach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Trąbki

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Trąbki

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Trąbki

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Trąbki

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Trąbki

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Trąbki

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Trąbki

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Trąbki

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Trąbki
Studnie głębinowe Trąbki

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Trąbkach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Trąbkach?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Trąbek, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Trąbki

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Trąbki? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja