Studnie Głębinowe Zabierzów

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Zabierzowie?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Zabierzów to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Zabierzów

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Zabierzowa

Chcesz zainwestować w działkę w Zabierzowie i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Zabierzowie chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Zabierzów

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Zabierzów

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Zabierzów

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Zabierzów

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Zabierzów

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Zabierzów

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Zabierzów

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Zabierzów

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Zabierzów
Studnie głębinowe Zabierzów

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Zabierzowie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Zabierzowie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Zabierzowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Zabierzów

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Zabierzów? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja