Studnie Głębinowe Złatna

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Złatnej?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Złatna to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Złatna

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Złatnej

Chcesz kupić działkę w Złatnej i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Złatnej chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Złatna

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Złatna

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Złatna

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Złatna

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Złatna

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Złatna

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Złatna

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Złatna

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Złatna
Studnie głębinowe Złatna

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Złatnej?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Złatnej?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Złatnej, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Złatna

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Złatna? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja