Studnie Głębinowe Jasienica

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Jasienicy?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Jasienica to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Jasienica

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Jasienicy

Zamierzasz zainwestować w teren w Jasienicy i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Jasienicy chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Jasienica

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Jasienica

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Jasienica

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Jasienica

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Jasienica

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Jasienica

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Jasienica

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Jasienica

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Jasienica
Studnie głębinowe Jasienica

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Jasienicy?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Jasienicy?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Jasienicy, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Jasienica

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Ostatnia aktualizacja