Studnie Głębinowe Kocoń

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Koconiu?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Kocoń to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Kocoń

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Koconia

Chcesz zainwestować w teren w Koconiu i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Koconiu chce mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Kocoń

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Kocoń

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Kocoń

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Kocoń

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Kocoń

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Kocoń

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Kocoń

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Kocoń

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Kocoń
Studnie głębinowe Kocoń

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Koconiu?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Koconiu?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Koconia, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Kocoń

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Kocoń? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja