Studnie Głębinowe Kocoń

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Koconiu?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Kocoń to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Kocoń

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Koconia

Chcesz kupić teren w Koconiu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Koconiu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Kocoń

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Kocoń

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Kocoń

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Kocoń

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Kocoń

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Kocoń

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Kocoń

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Kocoń

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Kocoń
Studnie głębinowe Kocoń

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Koconiu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Koconiu?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Koconia, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Kocoń

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Kocoń? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja